پرسش‌های متداول

 • چگونه میتوانم آدرس دریافت محصول را تغییر دهم ؟

  در قسمت ثبت سفارشات در پنل کاربریتان میتوانید سفارش را ویرایش نمایید , همچنین در قسمت توضیحات سفارش میتوانید روز و ساعت دریافتی را هم بنویسید .

 • من میتوانم سفارشم را روزانه دریافت کنم ؟

  تمامی مشتریان عزیز میتوانند طی چند ساعت پس از ثبت سفارش محصول خود را دریافت کنند . توزیع کالا در تمامی ایام هفته (به جز تعطیلات رسمی) از ساعت  8 الی 16  بوده و ثبت سفارش بعد از ساعت توزیع , به روز بعد اختصاص میگیرد

   

 • شرایط پرداخت به چه صورت می باشد ؟

  پرداخت با درگاه امن (به پرداخت ملت) صورت می پذیرد.

 • هزینه های ارسال به چه صورت می باشد ؟

  ارسال رایگان با خرید بالای 500 هزار تومان

 • شرایط بازگرداندن کالا چگونه است ؟

  در شرایطی که ایراد کالا درب منزل قابل تشخیص باشد , شما میتوانید از طریق پروفایل خود,صفحه تماس با ما و یا تلفن درخواست مرجوع شدن کالا را مطرح و کالای خود را مرجوع نمایید.در غیر این صورت امکان مرجوع شدن کالا وجود نخواهد داشت

  بسته بندی کالا نباید توسط شما باز گردد.در مورد کالاهایی که مهر و موم بهداشتی هستند,توصیه می کنیم مراقبت های معقول را بدون حذف مهر و موم در هنگام بررسی کالاها انجام دهید,مگر این که مطمئن باشید که قصد دارید کالا را استفاده نمایید.

  در صورتی که کالا دارای برچسب مربوط به اطلاعات محصول (اعم از وزن , قیمت , میزان کالری)است,باید در شرایط اولیه و سالم باشد.

  در خصوص کالاهای فاسد شدنی که ایراد آنها درب منزل مشخص نیست به محض آگاهی از ایراد کالا,موضوع را در اسرع وقت به ما اطلاع دهید.

 • چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم ؟

  - وارد سایت بامگاه شوید

  - روی گزینه سفارش های من کلیک کنید

  - در این قسمت با کلیک روی جزئیات میتوانید سفارش خود را ببینید

  - می توانید در این قسمت روند آماده سازی و مراحل ارسال سفارش خود را پیگری کنید